P3 juhiukse hinge puks

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1067
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

P3 juhiukse hinge puks

PostitusPostitas kloox » 20 Veebr 2020, 20:23

Kuna mitu hinge juba uurinud,siis panen siia ka avalikult üles selle puksi mõõdud seest 11,9mm ja väljast 12,8 mm ning suure vennasrahvuse lingi,kust ma need mõõdud sain - https://www.drive2.ru/l/484777701417156738/
Ise tegin mingist plastikust,mis kätte sattus ja siiamaani toimib laitmatult- ei loksu.
Kuna tehtud sai ammu,siis täpselt meeles pole,aga mälu järgi panen kirja(pilt on minu auto teemas minu puksist ja rohkem pilte kahjuks pole)
Alustaks siis sellest et jube loks juhiukse alumises hinges hakkas närvidele käima ja uurides rem kmpl-i hinda kadus igasugune isu ära.Aga kuna kood oli olemas,siis sai googlet uuritud ning leitud,et saab ja on tehtav.Järgmiseks kruttisin ühel ilusal päeval ukse eest ja otsisin akutrelli koos 13 mm puuriga välja ning puurisin alumise hinge lahti alt valtsitud osa,et ülejäänud hing pesast kätte saada ning puhastasin siis mõlemad pooled roostest liivapaberiga nii,et ise rahule jäin.Leidsin jupi plastikut,nii 50 mm läbimõõduga ja panin treipinki ning välja ma ta seal voolisin,küll välisläbimõõdult suurema(täpselt ei mäleta enam,kui palju).Määrisin puksi mingi määrdega kokku ning panin kokku hinge.Alumine ots -see mis oli valtsitud jäi nii nagu jäi-ülespoole ei kuku ju :D ning ladusin ukse kokku tagasi.
Viimati muutis kloox, 03 Mär 2020, 09:16, muudetud 1 kord kokku.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
paikas
Foorumi veteran
Postitusi: 1280
Liitunud: 19 Apr 2010, 22:01
Asukoht: Nõo

Re: P3 juhiukse hinge puks

PostitusPostitas paikas » 27 Veebr 2020, 20:30

kui sul treipink käepärast, ehk saad pronksist sellise puksi koostada? Ma käiks ka kopika taskust välja, et saaksukse loksust lahi, mul nimelt endine takso ja see loksub ikka korralikult.
Taas Vidaga abistaminse võimalus, nüüd ka 2015+ v70 võimalus.

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1067
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: P3 juhiukse hinge puks

PostitusPostitas kloox » 02 Mär 2020, 20:44

Pronksi kahjuks es vedele niisama,rauda ja plastikut leiab.Aga vaatan,äkki jääb kuskil silma ja leiab aega,siis võib mõne valmis teha küll.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

bjorn
Foorumi veteran
Postitusi: 613
Liitunud: 16 Okt 2012, 15:10

Re: P3 juhiukse hinge puks

PostitusPostitas bjorn » 02 Mär 2020, 21:37

Oo mida läbi peab puurima et hing kätte saada? Ukse saab ikka niisama kätte?

Et kui hing on roostes ning käib raskelt aga suurema loksuta siis piisab maha võtmisest. Liivapaber määra ja kokku tagasi?

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1067
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: P3 juhiukse hinge puks

PostitusPostitas kloox » 03 Mär 2020, 09:24

Kui puks ise terve,siis ikka.Läbi pole vaja midagi puurida lihtsalt valtsitud serv eest ära,et seib altpoolt kätte saada.(avades lingi siis 4 pilt,kus on seib seest kuuekandiline,see samune seib vaja kätte saada)
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist