ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas DjZany » 13 Jaan 2015, 20:32

Tervitus.
Auto volvo xc90 2005 a. 2.4 120kw.
Kurtsin siin siis oma vigadest et külglibisemis seada kadus järelt (Anti skid)
ja siis ABS ja mingi muu ohu tuluke loi kylmaga polema siin. Kuid kustus, aga AIRBAG poleb kogu aeg.
Sai siis käidud diagnoosi meeste juures kutid tiksusid ja uurisid ja teatasid et arvatavasti ABS aju läbi polenud
voi katki:( Kui palju to maksta voiks nii uuena kui kasutatuna? On kogemusi kellegil sellise jamaga?
Kas voib see olla nii??
OOtan vastuseid ja loodan et keegi norima ei kuku:D Tänx

Kasutaja avatar
no1
Foorumi veteran
Postitusi: 2172
Liitunud: 19 Juun 2010, 22:01

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas no1 » 13 Jaan 2015, 21:18

Minul puhastati abs mootorit ja siiani töötab. www.volrem-auto.ee
854 T5-R 1995
XC70 D5 2006

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas DjZany » 13 Jaan 2015, 21:38

no1 kirjutas:Minul puhastati abs mootorit ja siiani töötab. http://www.volrem-auto.ee




Aga mis vigureid ta sul enne seda tegi?

Kasutaja avatar
no1
Foorumi veteran
Postitusi: 2172
Liitunud: 19 Juun 2010, 22:01

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas no1 » 14 Jaan 2015, 09:54

anti skid off + brake failure või midagi sellist. Vahepeal töötas, siis lõi jälle tuled põlema.
854 T5-R 1995
XC70 D5 2006

Kasutaja avatar
ennikas
Foorumi veteran
Postitusi: 828
Liitunud: 18 Juul 2008, 19:29
Asukoht: Läänemaal
Kontakt:

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas ennikas » 14 Jaan 2015, 20:23

Nende diagnoosi tiksujate asemel võiksid ikka käia pädevate, Volvodega tegelevate, õigeid teadmisi ja diagnostika seadmeid omavates kohtades või inimeste juures.
S80. T6. 2013.

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas DjZany » 14 Jaan 2015, 22:25

ennikas kirjutas:Nende diagnoosi tiksujate asemel võiksid ikka käia pädevate, Volvodega tegelevate, õigeid teadmisi ja diagnostika seadmeid omavates kohtades või inimeste juures.


No soomes olles ei Ole nii häid varjante:(
Aga kas airbagi sju Juba hullem teema?

timmukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 381
Liitunud: 07 Juul 2012, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas timmukas » 15 Jaan 2015, 08:05

Otseselt norima ei kuku aga küsin, et kas sul on tõesti vaja teha iga päev sama probleemi juures uus postitus.Kui auto on katki ja sa seda remonti viia ei taha siis pole ju ka siin mõtet hädaldada.Iga kord pakud välja mingi uue võimaliku vea ja küsid et kas selle vahetus aitab.Ei suuda siis sellise jutu alusel keegi mingit kinndlat 100%-list diagnoosi panna.
See on igapäevane jutt vanemate autode omanike suust et remont on kallis,ning kõik üritavad kalleid varuosi müüa jne,jne.Kui sul on ikkagi autot vaja siis vii see kuskile teenindusse kus ametlikult Volvo-dega tegeletakse ja las teevad selle korda.On soomes ka selliseid kohti kindlasti olemas ja mitte vähe.Katkise autoga millel Anti-Skid ja ABS ei tööta, oled sa liikluses potensiaalne mõrvar.

tnx
Foorumi veteran
Postitusi: 2701
Liitunud: 26 Apr 2007, 08:02

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas tnx » 15 Jaan 2015, 08:29

Ma üldiselt olen ka seda meelt, et kõik varustus, mis autol peal ja mille seisukord võib mõjutada kaasliiklejaid, peab korras olema.
Aga mõrvariks tituleerimine on ehk pisut üle pingutatud, mis siis vaesed 200-ste omanikud peavad tegema, kus sihukest peent elektroonikat pole kunagi olnudki?

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7083
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas Leho » 15 Jaan 2015, 08:52

timmukas kirjutas:.... autoga millel Anti-Skid ja ABS ei tööta, oled sa liikluses potensiaalne mõrvar.



Sellest jutust järeldades olen ma kah ""potensionaalne mõrvar" kuna mu autol pole üldse neid vigureid küljes. Pole kunagi olnudki.

Aga jah selle ajaga mida siis foorumis halatud oleks see kuskil firmas juba ammu korda tehtud ja teema lõpetatud.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas DjZany » 15 Jaan 2015, 09:09

No remonti ta läheb aga eeldasin et äkki saan siin abi väheke:).öeldi teises kohas airbagi aju läbi mille jaoks To foorum on et uurida ja oodata teiste vastuseid:) voi motteid asja kohta
.

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas DjZany » 15 Jaan 2015, 09:12

Ma ei hala vaid uurin mis kunagised auto juhid olid koik morvarid timmukas v??? Vanasti polnud selliseid huinaasid ju. Nyd on tänapäeva juhid ära hellitatud mu meelest:)

olku1968
Kõva postitaja
Postitusi: 126
Liitunud: 08 Nov 2012, 23:16

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas olku1968 » 15 Jaan 2015, 09:58

Airbagi tule lööb ka põlema turvavööde elektroonika.Arvuti peaks ära näitama selle.

timmukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 381
Liitunud: 07 Juul 2012, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas timmukas » 15 Jaan 2015, 18:43

DjZany kirjutas:Ma ei hala vaid uurin mis kunagised auto juhid olid koik morvarid timmukas v??? Vanasti polnud selliseid huinaasid ju. Nyd on tänapäeva juhid ära hellitatud mu meelest:)


Nüüd saan aru et siinsed kommenteerijad ei jaga autodest suurt midagi.Ma kirjutasin et "Katkise autoga millel Anti-Skid ja ABS ei tööta".
Selline auto millel on ABS ja Anti-Skid süsteemid olemas käitub nende mittetöötamisel hoopis teistmoodi kui see auto millel neid süsteeme ei ole.

erki226
Kreisi postitaja
Postitusi: 332
Liitunud: 05 Mai 2012, 21:36
Asukoht: Võru

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas erki226 » 15 Jaan 2015, 19:59

timmukas kirjutas:Otseselt norima ei kuku aga küsin, et kas sul on tõesti vaja teha iga päev sama probleemi juures uus postitus.Kui auto on katki ja sa seda remonti viia ei taha siis pole ju ka siin mõtet hädaldada.Iga kord pakud välja mingi uue võimaliku vea ja küsid et kas selle vahetus aitab.Ei suuda siis sellise jutu alusel keegi mingit kinndlat 100%-list diagnoosi panna.
See on igapäevane jutt vanemate autode omanike suust et remont on kallis,ning kõik üritavad kalleid varuosi müüa jne,jne.Kui sul on ikkagi autot vaja siis vii see kuskile teenindusse kus ametlikult Volvo-dega tegeletakse ja las teevad selle korda.On soomes ka selliseid kohti kindlasti olemas ja mitte vähe.Katkise autoga millel Anti-Skid ja ABS ei tööta, oled sa liikluses potensiaalne mõrvar.

Autoga millel ABS ,Anti-Skid ei tööta ei saagi kedagi ära tappa ju.See loll hakkab kohe näkku panema nii,et igasugune Volvoga sõidu isu kaob ära.Mul on näiteks S80-l ABS-plolkil külmjoote viga ja kui lööb ärmatuuris tuled põlema on käiguvahetustel tunda tugevalt,et pidurid jäävad peale.Sidurit lahutades sõidu ajal käid korralik jõnks läbi.

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: ˇVolvo XC90 ABS aju arvatavasti läbi polenud?!

PostitusPostitas DjZany » 15 Jaan 2015, 21:01

Ja sa nagu käid rohkem siin ikka norimas timmukas, mulle jäeb tunn et see on siin ametlik kohtusaal, kus peab olema koik väga korrektne ja viisakas kui ehitad valesti siin vähe lause kokku vms eksid natuke siis on moned selle lause kallal nagu kohtunikud ja kohe kritseerima. krt kas toesti nii nome suhtumine siin foorumis monel???
Mones teises foorumis on ikka asi vähe lebom ja maamehelikum!
Ei hakka sul keegi tähte norima ja kes tahab siin norida siis las laob onni vanaema juures kuuri all minu poolt. ! päris kettase ajab see naiselikus siin aegajalt. noh kas nuud keegi viskab mu siit välja voi kustutab selle ära :DDD


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist