Anti-skid

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid

PostitusPostitas KuldarA » 05 Jaan 2015, 09:36

Suvaline aku võib ühe aastaga ka otsad anda. Lisaks muidugi on lühikesed otsad, mis tapavad akut.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
aibast
Volvo Club liige
Postitusi: 4194
Liitunud: 17 Juun 2005, 23:05
Asukoht: planeet Maa
Kontakt:

Re: Anti-skid

PostitusPostitas aibast » 05 Jaan 2015, 09:50

Ise liiklen 20 km ots ning tapab aku kenasti ära. Tavaliselt laen sügisel enne korralike külmade tulekut eraldi aku täis ning siis veebruaris peab uuesti laadima.
1987 Volvo Nilsson 740 "Tupsu"
2001 Volvo V70XC 2.4T

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4392
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid

PostitusPostitas gljuk » 05 Jaan 2015, 10:55

20km peaks olema piisavalt, et käivitamisel kulunud laeng tagasi anda. Ehk on viga mujal? Aku tühjaks laadimine auto seismisel?
Et midagi tarbib voolu, kuid käivitamiseks on veel voolu piisavalt. Siis peale käivitamist on laadimisvool suur, mis tapabki akut.
Enda oma Varta suri samamoodi, kui kuulasin palju muusikat seisva mootoriga.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 05 Jaan 2015, 16:09

Sai siis käidud poiste juures diagnoosis , ABS süsteemis kokku 6 viga näitas poisid arvasid et lint kaabel voi rooi asendi andur on otsas. aga eks näeme täpsema vea tuvastamisele läheb auto järka nädal! Loodan et ei ole suur kulutus . öeldi et pisike väike andur voib sul volvo terve süsteemi häiresse panna!

licht88
Foorumlane
Postitusi: 63
Liitunud: 24 Apr 2014, 19:43

Re: Anti-skid

PostitusPostitas licht88 » 21 Jaan 2015, 13:10

arny kirjutas:
DjZany kirjutas:Kle arny pigem sumputi survelaager !!!!

ega ma seda peast välja mõelnud. IA öeldi mulle, et kui mul seda antiskidi viga andis, et suuretõenäosusega on rooliasendi andur. Aga noh anna andeks, et aidata tahtsin järgmine kord tean, et saage ise hakkama noobid.

Sa oled õigel teel. Mul tuleb sama teade rooli täielikult lõppu keerates. Kuid kuna temal tekkivad need kiirendades ja pidurdades võib tegu olla ka abs andurites või siis rõngastes. Igal juhul tundub, et rataste pöörlemist kontrollivas elektroonikas. Jahutusvedeliku valamise ning sumpsitihendite vahetusega siin ei pääse.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist