Anti-skid

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

timmukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 381
Liitunud: 07 Juul 2012, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Anti-skid

PostitusPostitas timmukas » 01 Jaan 2015, 16:42

arny kirjutas:
DjZany kirjutas:Kle arny pigem sumputi survelaager !!!!

ega ma seda peast välja mõelnud. IA öeldi mulle, et kui mul seda antiskidi viga andis, et suuretõenäosusega on rooliasendi andur. Aga noh anna andeks, et aidata tahtsin järgmine kord tean, et saage ise hakkama noobid.


Olen sinuga täiesti nõus et ei ole mõtet vigade põhjuste kohta soovitusi avaldada,sest küsijad tunduvad olevat ennast täis ja loodavad et keegi mõtte jõul teeks ta auto korda.

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 02 Jaan 2015, 10:21

arny kirjutas:
DjZany kirjutas:Kle arny pigem sumputi survelaager !!!!

ega ma seda peast välja mõelnud. IA öeldi mulle, et kui mul seda antiskidi viga andis, et suuretõenäosusega on rooliasendi andur. Aga noh anna andeks, et aidata tahtsin järgmine kord tean, et saage ise hakkama noobid.



Anna andeks minu viga sain valesti sust aru kuna yks kutt kunagi ytles mulle pulli pärast et sul on rooliasendi andru persses aga siis oli mul autoks opel kadett! Sorry olen pudeli see sulle:D

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Anti-skid

PostitusPostitas arny » 02 Jaan 2015, 11:41

täiskasvanud ei solvu. :)
aga nagu kirjutasin siis IA esmane pakkumine oli see. Pole lasknud enda autol ka diagnosti teha veel, et mis siis tegelikult vigane on. Tundub muidugi loogiline, et kui külglibisemise asi järelt ära kaob siis asi rooliasendi anduris. Selle kohta isegi youtubes videod olemas.

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid

PostitusPostitas KuldarA » 02 Jaan 2015, 11:51

Enne diagnostikat ei ole mõtet oletada. Selle taga võib olla:
AWD kaitse, mis niisama läbi ei lähe ja võib läbi olla Haldexi juhtblokk või Haldexi pump(mul oli viimane, uued jupid ja töö ca 500€)
Juba mainitud rooliasendi andur
Mõni või mitu ESP/ABS anduritest
YAW sesnor(see blokk kõrvalistuja istme all)

Ühesõnaga alusta diagnostikast, selliste vigade läbi foorumi ravimine on kõige mõttetum lähenemine. Kui raha loed, siis Autovivas on elavas järjekorras mõistliku hinnaga veakoodide lugemine.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 02 Jaan 2015, 21:08

KuldarA kirjutas:Enne diagnostikat ei ole mõtet oletada. Selle taga võib olla:
AWD kaitse, mis niisama läbi ei lähe ja võib läbi olla Haldexi juhtblokk või Haldexi pump(mul oli viimane, uued jupid ja töö ca 500€)
Juba mainitud rooliasendi andur
Mõni või mitu ESP/ABS anduritest
YAW sesnor(see blokk kõrvalistuja istme all)

Ühesõnaga alusta diagnostikast, selliste vigade läbi foorumi ravimine on kõige mõttetum lähenemine. Kui raha loed, siis Autovivas on elavas järjekorras mõistliku hinnaga veakoodide lugemine.

Aga küsimus kas volvo esindus röövib ainult diagn. suhtes palju v?
Aga suured tänud igasuguse informatsioni eest!

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid

PostitusPostitas KuldarA » 02 Jaan 2015, 22:27

Palju on suhteline küsimus. Autovivas rääkisin veakoodide lugemisest. Diagnostika põhjalikum asi ja maksabki rohkem.

Kõige lihtsam on teha hinnapäringud diagnostikaks ja endale sobiv koht valida.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

timmukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 381
Liitunud: 07 Juul 2012, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Anti-skid

PostitusPostitas timmukas » 03 Jaan 2015, 10:20

DjZany kirjutas:
KuldarA kirjutas:Enne diagnostikat ei ole mõtet oletada. Selle taga võib olla:
AWD kaitse, mis niisama läbi ei lähe ja võib läbi olla Haldexi juhtblokk või Haldexi pump(mul oli viimane, uued jupid ja töö ca 500€)
Juba mainitud rooliasendi andur
Mõni või mitu ESP/ABS anduritest
YAW sesnor(see blokk kõrvalistuja istme all)

Ühesõnaga alusta diagnostikast, selliste vigade läbi foorumi ravimine on kõige mõttetum lähenemine. Kui raha loed, siis Autovivas on elavas järjekorras mõistliku hinnaga veakoodide lugemine.

Aga küsimus kas volvo esindus röövib ainult diagn. suhtes palju v?
Aga suured tänud igasuguse informatsioni eest!


Kas sa telefoni ei viitsiks võtta ja helistada nendesse töökodadesse ja uurida kui palju diagnostika maksab? Sa oled postitanud hulgaliselt samu Anti-Skid probleeme erinevate pealkirjade all aga ükski lahendus mis sulle pakutakse ei kõlba.See et sa niimoodi teed ei jäta sinust eriti head muljet.Tead sa ka üldse mida sa soovid? Tahad sa autot korda saada või lihtsalt kõikidele soovitustele teravusi vastu loopida?

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 03 Jaan 2015, 11:10

timmukas kirjutas:
DjZany kirjutas:
KuldarA kirjutas:Enne diagnostikat ei ole mõtet oletada. Selle taga võib olla:
AWD kaitse, mis niisama läbi ei lähe ja võib läbi olla Haldexi juhtblokk või Haldexi pump(mul oli viimane, uued jupid ja töö ca 500€)
Juba mainitud rooliasendi andur
Mõni või mitu ESP/ABS anduritest
YAW sesnor(see blokk kõrvalistuja istme all)

Ühesõnaga alusta diagnostikast, selliste vigade läbi foorumi ravimine on kõige mõttetum lähenemine. Kui raha loed, siis Autovivas on elavas järjekorras mõistliku hinnaga veakoodide lugemine.

Aga küsimus kas volvo esindus röövib ainult diagn. suhtes palju v?
Aga suured tänud igasuguse informatsioni eest!


Kas sa telefoni ei viitsiks võtta ja helistada nendesse töökodadesse ja uurida kui palju diagnostika maksab? Sa oled postitanud hulgaliselt samu Anti-Skid probleeme erinevate pealkirjade all aga ükski lahendus mis sulle pakutakse ei kõlba.See et sa niimoodi teed ei jäta sinust eriti head muljet.Tead sa ka üldse mida sa soovid? Tahad sa autot korda saada või lihtsalt kõikidele soovitustele teravusi vastu loopida?




Ma olen soomes ja uurin assja mul ei ole nii et helistan et panen aja mul selle ajaga nii et ei tea ettekuna eesti saan vb poole aasta jooksul ei tea töö selline v'ähe teistsugune mis piirab! see pärast uuringi ja eelmine kord kui seda anti skidi kohta postitasin siis see jama kadus ära mul aga tuli nüüd tagasi! ära büüd pahanda siin!:D

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7615
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Anti-skid

PostitusPostitas Liiwaannus » 03 Jaan 2015, 13:47

Kui pooles aasta jooksul eestisse ei saa remonti, siis äkki tasuks kaaluda soomes remontimist. Kallim kindlasti, aga poolpeetis tundmatute vigadega masinaga sõitmisel võivad ühed pekkis komponendid teisi mõjutama hakata ja lõpuks oled palju suurem remondi otsas kui alguses esmase vea kõrvaldamine oleks olnud. Veakoode saad ju lasta soomes ka lugeda.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 03 Jaan 2015, 23:20

Liiwaannus kirjutas:Kui pooles aasta jooksul eestisse ei saa remonti, siis äkki tasuks kaaluda soomes remontimist. Kallim kindlasti, aga poolpeetis tundmatute vigadega masinaga sõitmisel võivad ühed pekkis komponendid teisi mõjutama hakata ja lõpuks oled palju suurem remondi otsas kui alguses esmase vea kõrvaldamine oleks olnud. Veakoode saad ju lasta soomes ka lugeda.



Tead siin on saadudu airbagi lugeda siis öeldi et rooli lint vms on otsas teine utles et paugutid on otsas vast pole motet?? voi mis?

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7615
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Anti-skid

PostitusPostitas Liiwaannus » 04 Jaan 2015, 01:38

Ja mis viga oli? Kood tõenäoliselt ütleb, et paugutid, reaalne põhjus tihtipeale lindis. Sealt ka need vastused. Täiesti okeid pakkumised,seega ma läheks selle mehe juurde tagasi,kes linti pakkus, sest mõtleb koodist kaugemale, natuke ka põhjuste peale.

Eestis võid täpselt samad vastused saada. Kuni diagnostikat korralikult koos kontrollimisega ei tehta ongi tegemist sisuliselt koodilugemise ja laiendatud info pealt ennustamisega, sest kood ütleb, kust signaal vigane, mis reaalne põhjus seal taga võib alati varieeruda. On levinumad ja harvem esinevad põhjused. Aga eks ise tead oma auto. Üks, mis kindel, et foorumis sümptomeid pakkudes on natuke vähem võimalust korda saada kui ainult koode lugedes ja järjest juppe vahetades.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 04 Jaan 2015, 16:49

No nüüd siis lood nii et eile oli oues soe täna ööga läks kulmaks ja siis täna tuli selline rodu vigu ette'
1.Controleer Remlight
2.Directe Start.Park.Verw vit
3.Storing Remsyst stop auto.Z.S.M
4.Tijd Voor Reg. Service
Viimane veakood on suht ammu muidugi aga jah selle storing remsyst veaga loi ka abs ja mingi laterna veel polema.
Peab hakkama soomest diganoosi meest otsima vist ja siis ka parandus meest!

DjZany
Kõva postitaja
Postitusi: 111
Liitunud: 21 Mai 2013, 13:53

Re: Anti-skid

PostitusPostitas DjZany » 04 Jaan 2015, 21:49

Aga lasen uhe kusimuse veel ringile nimelt ostsin 2 aastat tagasi autole aku korraliku muidugi nii nagu peab, nuud ole oes 21 kraadi kulma enam omal jalal käima ei läinud andsin siis eest klemmide päält vähe vurtsu teiselt autolt ja läks käima.
Äkki viga voib ka selles olla et aku pole korralikult laetud ja teeb vingerpussi mulle seal!=?

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4030
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: Anti-skid

PostitusPostitas taavi » 05 Jaan 2015, 08:32

võib küll, kuna kui kontrolleritel pinge liiga maha kukub, võidakse sellest misiganes viga genereerida. Ja noh, 2 aastaga tänapäevane aku võib juba surnud ka olla..
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

tiksu
Kõva postitaja
Postitusi: 114
Liitunud: 14 Dets 2014, 00:19
Asukoht: Tallinn

Re: Anti-skid

PostitusPostitas tiksu » 05 Jaan 2015, 08:56

DjZany kirjutas:Aga lasen uhe kusimuse veel ringile nimelt ostsin 2 aastat tagasi autole aku korraliku muidugi nii nagu peab, nuud ole oes 21 kraadi kulma enam omal jalal käima ei läinud andsin siis eest klemmide päält vähe vurtsu teiselt autolt ja läks käima.
Äkki viga voib ka selles olla et aku pole korralikult laetud ja teeb vingerpussi mulle seal!=?


Aku laetust mõjutavad ka sõiduharjumused. Lühikesed linnaotsad ei lae akut täis ja kui soojaga ei pane tähelegi, lööb külmaga see kohe välja. Aitab aku tuppa sooja kutsumine ja kaisus laadimine.

t.
1996 Turbosnaige


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist