V70 süütelukk

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Lylith
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Jaan 2018, 09:30

V70 süütelukk

PostitusPostitas Lylith » 22 Jaan 2018, 10:06

Ahoi!

Mure selline, et vaja vahetada süütelukk. Autoks V70 2004a automaat. Oman antud eksemplari 4 kuud alles. Nimelt lõpetas süüde möödunud nädal minuga koostöö ja teenindus, milles sai käidud eelmise Volvoga, pakkus variandiks murda lahti lukk ehk siis jõuga. Olevat tüüpviga. Et siis saab käigu neutrali panna ja auto käivitub. No sain taga kuidagi koju. Nüüd siis mure, kuna ma olen ise esimest korda olukorra ees, kus pean ise hoolitsema remondi eest (muidu neljas Volvo mu pepu all juba), siis oskate ehk soovitada, mida järgmiseks, millised teenindused ja mis võiks olla umbes süüteluku vahetuse maksumuse suurusjärk? Olen erinevatest kohtadest uurinud, aga pole veel mingit asjalikku vastust saanud. :)

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4392
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: V70 süütelukk

PostitusPostitas gljuk » 22 Jaan 2018, 10:09

Kas ei anna võtit keerata või käigu sisse panna?
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

Kasutaja avatar
Lylith
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Jaan 2018, 09:30

Re: V70 süütelukk

PostitusPostitas Lylith » 22 Jaan 2018, 10:29

Süütelukk on katki nüüd, kästi keerata jõuga puruks, et saaks käima. Algas sellega, et võti ei keeras kuni nö esimese astmeni ja ühtegi käiku ei saanud vahetada. Nüüd saab tööle nii, et ühe käega käigukangi all jullat vajutada ja samal ajal süüdet keerata (jõuga, sest lukk on ju puruks), siis saab neutrali panna P`lt. P asendis auto ei tööta üldse. Vaja süüteluku vahetust kiiremas korras.

stihl
Foorumlane
Postitusi: 97
Liitunud: 19 Jaan 2010, 08:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: V70 süütelukk

PostitusPostitas stihl » 31 Jaan 2018, 18:17

Kas see käigukangi julla liigub kenasti ja vabalt?
Ma olen ühega ka jamanud, millel võtit ei lasknud keerata; sel polnud lukul häda midagi, aga see neetud kangilukustus jamas.
Vist oli sodi täis vms, ei mäletagi täpselt.

Mida see Volrem asjast arvas?

Kasutaja avatar
Lylith
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Jaan 2018, 09:30

Re: V70 süütelukk

PostitusPostitas Lylith » 01 Veebr 2018, 08:43

Liikus küll, pole nagu eriti millegagi võrrelda, aga sain hakkama.

Volfor`is Ülemistes tehti kärmelt korda, lukku polnud vaja vahetada, parandasid ära, ju siis midagi hullu polnud.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist