850 kliimaseade

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

MP

850 kliimaseade

PostitusPostitas MP » 05 Juun 2006, 18:06

Tervitus. Autoga on järgmine probleem: iga ca viie sekundi tagant lükkab mingi tarbija taha, kuid vaid sekundiks. Tühikäik kõigub ja muidu ebameeldiv.
Asub see tarbija kohe generaatori all ning oma mõistuse järgi arvan, et see võib olla kliimakompressor. Proovisin paari minuti jooksul, külma tundus küll et tuli salongi, kuid väga vähe. Seega kas võib olla viga lihtsalt väheses külmaaines, mis ei luba kliimaseadmel korralikult töötada?

Iseenesest sai kliimal alles mingi andur vahetatud, siis töötas kõik, Ja suur radikas eest vahetati talvel. Siit järgmine küsimus: radika juhipoolses servas, üleval suure lõdviku all jookseb kohe teine, peenike. Ning see lekib radika küljele päris tublisti märga. Kas see võib olla kliima-oma? Sest jahutusvedelikku ei kao.

Kui on, siis tundub, et tuleb IA-sse tagasi õigust minnanõudma - nemad jätsid siis selle väikese vooliku korralikult ühendamata.

Pikk jutt, kuid tänud targematele vastajatele.

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 05 Juun 2006, 18:21

Mul on sama teema. Kui kliima sisse lykkad, siis pyyrded koiguvad. Olen kaks korda IA kysinud ja ka yhe teise venna kaest. Nad ytlevad, et see pidigi normaalne olema :roll: Samas see hairib mind!

tm
Foorumlane
Postitusi: 76
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:06
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tm » 05 Juun 2006, 18:42

Ilmselt lülitub kliimapump sisse ja välja,põhjuseks on tavaliselt vähene külmaine kogus.Lase kliima uuesti ära täita.Enda eelmisel Volvo 850 tegi sama nalja,peale täitmist hakkas korralikult tööle.Koos täitmisega saavad spetsialistid ka süsteemi üle kontrollida,et ei lekiks kuskilt.Tallinnas Õnne tänaval on väga asjalik tegelane (pikka aega tegelenud autode kliimadega ja konditsioneeridega) kes kliimadega jändab,eelmine aasta küsis täitmise ja kontrollimise eest 600.-. Tel. 50 52 156 Üllar

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 05 Juun 2006, 21:13

kui palju kõiguvad. mul kah sier vibab natuke a ilma kliimata ja kliimaga nagu pole kah vahet täheldanud. a seda võibolla ka seepärast et mingi kleepsu järgi on näha et enne auto ostu on kliimaga midagi tehtud.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist