Võtme ja puldi koopia valmistamine Tallinnas

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
tiks
Foorumlane
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Apr 2018, 12:38

Võtme ja puldi koopia valmistamine Tallinnas

PostitusPostitas tiks » 25 Okt 2018, 15:09

Tere

Mõtlesin teha ühe koopia juurde 96.a 850 originaal võtmest ja puldist. Küsisin IA pakkumist ja vastuseks sain, et võti 75.64€, pult 63.50€ ja kodeerimine 24€ ehk siis 162,14 kokku, vajalik täies mahus ettemaks. Mõned meili teel päringud tegin veel, kes vaevusid vastama siis võti ~50€. Ebays, amazonis liiguvad kasutatud puldid sarnase hinnaga :shock:

Eelkirjeldatust siis küsimus, et kuidas üks hinnatundlikum kasutaja võiks antud olukorras käituda? Asjad võivad aga ei pea originaalid olema, originaal puldi tööraadius mul max 10m heal päeval. Reaalsuses jääb see komplekt sahtlisse tagavaraks. Mis hinna eest saaks suvalise võtme ja puldi combo, oskab keegi kuhugi juhtada, midagi soovitada?

Tegemist siis tavalise immoga volvo võtmega ja guard alarm 2 puldiga. Pilt võtmest : https://drive.google.com/open?id=19_a_p ... 03BTgRgXIf

Lugupidamisega

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võtme ja puldi koopia valmistamine Tallinnas

PostitusPostitas KuldarA » 25 Okt 2018, 16:08

Lukuabi jne teevad üldjuhul soodsamalt kui esindus, tasub sealt küsida.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
volvo245
Doctor
Postitusi: 2231
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:11
Asukoht: Tallinn/Nömme
Kontakt:

Re: Võtme ja puldi koopia valmistamine Tallinnas

PostitusPostitas volvo245 » 25 Okt 2018, 21:37

Ma ütleks, et said puldile väga hea hinnapakkumise! Isegi Scandixis oli 93.- vist midagi hind ja rootsis kasutatud puldid liiguvad sinna 55-60 kanti! Vötmega veel see kas Immo on autol? B toorikutel pole seda minu teada!
""Rear Wheel Drive, the way God intended. If a car is being pulled from the front, doesn't that mean it's being towed?"”

Kasutaja avatar
tiks
Foorumlane
Postitusi: 46
Liitunud: 02 Apr 2018, 12:38

Re: Võtme ja puldi koopia valmistamine Tallinnas

PostitusPostitas tiks » 26 Okt 2018, 10:48

Immoga võtme valmistamine maksabki suvalises lukukeskuses vms suurusjärku 50€. Iseenesest võtme toorik ise on hiinast alla 10 euri postipakiga kohal ja immokiibi saab eestist umbes sama raha eest, kuhu lisandub siis veel kodeerimine. Olen sellega kursis. Puldi tellisin ära juba, skandixist seda enam müügilt ei leidnud, amazonist tuli koos saatmisega ntx kallim kui IAst võtta.

Üritan lähipäevil veel uuridas siit sealt, et mis ja kuidas. Eks siis kirjutan siia ka mis see kokku läks, võib-olla tulevikus teistele abiks.

stihl
Foorumlane
Postitusi: 90
Liitunud: 19 Jaan 2010, 08:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võtme ja puldi koopia valmistamine Tallinnas

PostitusPostitas stihl » 27 Okt 2018, 13:51

Võtmekoopia peaks igal juhul teha laskma ja autole selgeks õpetama. (vastasel korral on võtme kadumise puhul pe..se, ehk siis väga kallis protseduur.)
Noh, vahet pole, millise, peaasi, et auto käima paneb. Juhiukselukk muidugi võiks samuti toimida.

Ja rohkem polekski vaja esialgu tõmmelda.
Kui originaalkomplekt (võti + pult) kaduma laheb, siis saab ju keskluku puldi (kasutatud või uue, vahet pole) osta ja ta ise autole selgeks õpetada. Sel põhjusel ka kasutatud pulte ebay on paksult täis, 30 - 60€/tk. Või isegi ehk Eesti mõnest lammutusest pult pärast, kui vaja, leida.

P.S. Minu omal on mõlemil puldil juba 5m kaugust väga hea tulemus, vahet pole, kas Photoshopist uue patarei või sellise patareiga, mis homme liinilt maha kukub. Ehk siis viga vist autopoolne. Aga pole viitsinud sellega tõmmelda.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist