Küsimus V50 pihusti kohta.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

MeelisV50
Foorumlane
Postitusi: 42
Liitunud: 28 Jaan 2019, 08:23

Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas MeelisV50 » 09 Mär 2020, 13:15

2005, 1.6D 81KW Kas on võimalik, et pihusti korpuses on mõra ja peksab tagasivoolu kütet välja? Käib ilusti nii tühikäigus kui sõidupealt, mingeid anomaaliad ei ole. Uputab lihtsalt esimese silindri pealt küttega üle. Tagasivoolu voolikud on uued ja ilusad/kuivad, pihustiseibid on vahetatud. Ainuke variant remondimehe sõnul on, et pihusti ise füüsiliselt katki. Pihusti ise suht levinud ja igas lammaris olemas, aga kas seal peaks ka mingeid klasse vaatama? Ei suutnud nendest nritest väga midagi välja lugeda.
PIHUSTI.jpg

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1066
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas kloox » 09 Mär 2020, 19:31

Kuhu ta selle kütte peksab?Tee kõik ilusti kuivaks sooja mootoriga ning võta sõber appi ning pane masin käima ,seeaeg kui üks pedaali vajutab,siis teine uurib,kust niiskeks läheb.Suht levinud et pihustitoru koonuse vahele on midagi jäänud ning es tihenda korralikult ära ja latis rõhu tõustes hakkab välja immitsema.Kui tagasivool välja hakkaks ajama,siis es läheks ta korralikult käimagi.
Ühel sama mootoriga tsirkusel vajas igastahes uue pihusti koodi sisestamist peale vahetust,et sirgelt ühikäigul käima jääks.(tehasetaastatud pihustid olid)
Viimati muutis kloox, 10 Mär 2020, 08:38, muudetud 1 kord kokku.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas hypnotiza » 09 Mär 2020, 19:36

Olen näinud kuidas pihusti ise on lahti. St et alumine osa on ülemisest lahti.

46.jpg

MeelisV50
Foorumlane
Postitusi: 42
Liitunud: 28 Jaan 2019, 08:23

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas MeelisV50 » 10 Mär 2020, 09:17

Küte jookseb pihusti juurest mootori peale. Tühikäigul ei näe kust tuleb, oleme mitu korda mootori puhtaks lasknud ja vahtinud silm punnis :) Sõidad paar km ja mootor pihusti juurest märg. Lasin eile suruõhuga mootori pealt puhtaks ja mässisin pihusti ja pealevoolu toru kätepaberisse. Peale 5km ringi oli paber kuiv ja mootori peal loik. Ehk siis tundub, et küte saab tulla ikka pihusti juurest nö. altpoolt üles. Kas on võimalik, et seib on valesti/kehvasti pandud? Arvaks, et kui pihusti korpus katki, siis oleks remondimees seda ju näinud kui seibe vahetas?! Bljääd, mõistus hakkab otsa saama. Küte tekib siis nö. pihust ümber, ploki peale.
Manused
Mootor .jpg

JaanB
Foorumlane
Postitusi: 30
Liitunud: 26 Veebr 2016, 14:44

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas JaanB » 19 Mär 2020, 12:33

Lihtsam on viia “ karla auto o.k. oü ” ja kõik see aeg kus sa kuuri all diislit nuusutad jääb olemata ja viga leitakse hetkega.

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas hypnotiza » 20 Mär 2020, 09:19

Pihusti seibi vahelt ei tule ainult kütust. Sealt viskab musta löga üles.

MeelisV50
Foorumlane
Postitusi: 42
Liitunud: 28 Jaan 2019, 08:23

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas MeelisV50 » 04 Juun 2020, 13:06

hypnotiza kirjutas:Olen näinud kuidas pihusti ise on lahti. St et alumine osa on ülemisest lahti.

46.jpg


Ja sama lugu oli ka mul. Keerasin pihusti uuesti kokku ja mootor kuiv. Lahe on aga see, et 2 :idea: erinevat diislitele spetsialiseerunud mehaanikut ei suutnud seda tuvastada. Mõlemad vahetasid aga pihustiseibe ja lootsid hea õnne peale. Ehk, et edaspidi tuleb ikka autot ise google ja youtubega remontida. Ilmselgelt odavam ja saab ka asja :)

Kasutaja avatar
hypnotiza
Volvo Club liige
Postitusi: 3169
Liitunud: 20 Mai 2008, 22:43
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: Küsimus V50 pihusti kohta.

PostitusPostitas hypnotiza » 07 Juun 2020, 16:39

MeelisV50 kirjutas:
hypnotiza kirjutas:Olen näinud kuidas pihusti ise on lahti. St et alumine osa on ülemisest lahti.

46.jpg


Ja sama lugu oli ka mul. Keerasin pihusti uuesti kokku ja mootor kuiv. Lahe on aga see, et 2 :idea: erinevat diislitele spetsialiseerunud mehaanikut ei suutnud seda tuvastada. Mõlemad vahetasid aga pihustiseibe ja lootsid hea õnne peale. Ehk, et edaspidi tuleb ikka autot ise google ja youtubega remontida. Ilmselgelt odavam ja saab ka asja :)


Või viia sinna kus tuntakse marki spetsiifiliselt. Näiteks Veremon


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist