Volvo V40 jupid.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Marku$

Volvo V40 jupid.

PostitusPostitas Marku$ » 28 Jaan 2006, 17:08

Auto on Volvo V40 1,8 aastast 1997.Oleks soov sellele udutuled(originaalkujuga,sellised,mis alla stange sisse käivad) ja porilapid soetada.Esindusse saatsin tulede kohta päringu,veel pole vastatud.Kas on veel kohti peale esinduste kus Eestis saada Volvo V40 esimesi udutulesid ja tahaks väga ka porilappe.Nendesse universaalsetesse porilappidesse suhtun eelarvamusega.Tahaks selliseid,mis ikka selle auto jaoks loodud.Samas,nende porilappide kinnitamise kohta olen kulnud,et osad ei julge neid panna,kuna kardavad,et hakkab roostetama kinnituskoha juurest(kruvaugu juurest vms).Et kui keegi teab kohe,kust saab siis võiks siin teada anda või lingi firma kodulehest panna.Olen otsinud udutulesid igaltpoolt,ka välismaa suurtest interneti poodidest,siiani pole leidnud.

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

PostitusPostitas Volvo Club » 28 Jaan 2006, 21:21

Küsi Artelli Forelli nurgal olevast varuosade poest 50 62 969
Seal müüakse ka Volvo juppe.
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Marku$

PostitusPostitas Marku$ » 31 Jaan 2006, 20:39

Nii,saatsin esindusse ka kirja,et uurida sealsete juppide hindu(nii originaal- kui B-varuosa) ja sealt öeldi mulle nii:

V40 esim. Udutulede kompl.4876.-EEK ja paigaldus 1275.-EEK
Kui autol ei ole peal,konditsioneeri või veojõukontrolli või esitulede
kojamehi siis lisandub kaablikomplekt 713.-EEK.

Sellist hinda küll maksta ei sooviks.Mulle öeldi,et paigaldavad ka nn B-varuosadena Hella tulesid(nende hinnad koos paigaldusega ~2100 EEK),aga äkki keegi teab Volvo V40 külge sobiva/monteeritava Hella udutule Hella tootekoodi,uuriks sealt,mis hinda Hella ise küsib?

Nüüd posti alguse juurde tagasi tulles,kus räägitakse vaja minevast kaablikomplektist.Nimelt minu autol on konditsioneer olemas,aga ei ole esitulede kojamehi ega veojõu kontrolli.Kas siis ei ole vaja osta kaablikomplekti,kuna mul on konditsioneer olemas?See variant oleks päris hea,siis on paigaldamine ju väga lihtne.Paigaldada tahaks ikka ise ju,raha jääb ju omale :wink: ja samas ise tehtud,hästi tehtud :lol:
Udutuled tahaks ikkagi millalgi külge saada,muudaks sõidu veel turvalisemaks.

eints

Marku$'le

PostitusPostitas eints » 29 Mai 2006, 19:02

Kas sa oma '97a V40-le porilapid leidsid? Mul ka sama mudel, sama mootor ja sama aasta... Kui ei siis võin oma Info-Autost ostetud originaalid poole hinnaga ära anda (pool aastat küljes olnud)! Nimelt ostsin omale need kallimad, mis katavad kogu tiiva serva ja lõpus muutuvad ka porilapiks :)

Kõike paremat

Kasutaja avatar
andrush
Foorumi veteran
Postitusi: 793
Liitunud: 19 Juun 2005, 10:06
Asukoht: tln
Kontakt:

PostitusPostitas andrush » 29 Mai 2006, 20:28

artelli-forelli nurgas enam pole kpl. kolis Mustamäe tee aiandisse, trepi alla.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist