Rihm, kuskohas parem

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

slv
Uustulnukas
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Mai 2011, 12:24

Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas slv » 25 Mai 2011, 15:50

Tervitust,

Vaatsin üle teema seotud rihmavahetusega, aga pole leidnud infot kus on sda parem teha (tallinnas).

Kuna olen uus Volvo omanik ei tea ma Autovivast palju - kas on hea koht rihmade vahetuseks ja Üldse igasuguseid remondir teha volvole ?

Usun et Info-Autosse parem mitte minna ? Või seal on kindlam ? Hind info-autos on 1\3 suurem.

Tänud!

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4392
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas gljuk » 25 Mai 2011, 16:09

Mul autovivaga otsene kogemus puudub. Niipalju, kui küsinud olen, hinnad ei tundu väga soodsad olevat, ja mis veel olulisem, seal on VÄGA SUUR OOTEAEG. Ei tea, kas neil tõesti nii pikad järjekorrad või ei taha tööd teha :))

Diagnostikat pakuti mulle teha 1.5 nädala pärast küsimuse esitamist. Nad ei suutnud leida 1T aega enne kui 1.5 nädala pärast. Busy time...

Olenevalt, mis auto sul on. Mul on vana audi mootoriga isend, nind selle rihmad osatakse vist igalpool vahetada. Troost auto pidi vist ka volvodega hästi kursis olema.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

slv
Uustulnukas
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Mai 2011, 12:24

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas slv » 25 Mai 2011, 16:51

gljuk kirjutas:Mul autovivaga otsene kogemus puudub. Niipalju, kui küsinud olen, hinnad ei tundu väga soodsad olevat, ja mis veel olulisem, seal on VÄGA SUUR OOTEAEG. Ei tea, kas neil tõesti nii pikad järjekorrad või ei taha tööd teha :))

Diagnostikat pakuti mulle teha 1.5 nädala pärast küsimuse esitamist. Nad ei suutnud leida 1T aega enne kui 1.5 nädala pärast. Busy time...

Olenevalt, mis auto sul on. Mul on vana audi mootoriga isend, nind selle rihmad osatakse vist igalpool vahetada. Troost auto pidi vist ka volvodega hästi kursis olema.



Volvo s60, 2001a.

Kuulsin et s60-l rihmavahetusel päris trikk tagasi "konfid" panna=).

On ka kogemus et tuttav (audi a4) vahetas kusagil seal (kas siis autovivast kõrval (või isegi seal kui nad võtavad teised autod)), garaazis rihm ja paari kilomeetri pärast tuli mootorist päris "hea" müra. Noh jah - ise nad viisid ja tegid auto korda... no aga ikka.

Tavaliselt olin ainult Automaailmas asjad teind, no aga teised autod olid. Väga rahul, head hinnad.

sipelgas
Foorumi veteran
Postitusi: 791
Liitunud: 17 Mär 2006, 19:40
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas sipelgas » 25 Mai 2011, 17:12

S60 pole pandud nn Audi mootorit seega pole mingit otsest "süüte" seadistamist.

Võin ka pakkuda sulle rihma vahetust kui huvitatud oled.

Kasutaja avatar
maan
Foorumi veteran
Postitusi: 2048
Liitunud: 20 Dets 2009, 13:51
Asukoht: Tln

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas maan » 26 Mai 2011, 07:56

Autovivat julgevad kõik vabalt soovitada, kes seal käinud juba korra ning järjekord on seal tõesti pikk, kuid seda sellepärast, et neil vähe ruumi töökojas ja kõik tahavad ju head asja saada :lol: Hinna kohta ei ütleks, et seal kallis on. Mõnest kohast kindlasti kallim, kuid usun, et seda hinda väärt. Julgen vabalt soovitada ka StopBoxi.
Pole ise küll ühtegi rihma vahetanud kunagi, kuid siit foorumist palju loetud selle kohta ning jutu järgi ei tundu just eriline raketiteadus olevat. Kui Sul kiire on asjaga, siis lase kasutaja Sipelgal vahetada. Ju ta seda ennegi teinud ning teab mis teeb ja räägib :)

Keegi hiljuti ütles päris hästi kuskil teemas: Ärge kiitke töökoda, vaid töömeest! :P

slv
Uustulnukas
Postitusi: 7
Liitunud: 23 Mai 2011, 12:24

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas slv » 26 Mai 2011, 09:01

aga selge,

tänud info eest.

Kiiret ei ole praegu ehk siis võin oodata.

Sipelgas - tänud pakkumise eest!

Panen ennast Autovivasse kirja siis, tahan korraga paar konti vahetada ja et vaataks tankimise probleem mis mul on korraga.

bob_
Foorumlane
Postitusi: 62
Liitunud: 11 Jaan 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas bob_ » 26 Mai 2011, 21:20

Soovitan samuti Autovivat. Ise käisin ka aasta tagasi seal rihma vahetamas, hind oli väga ok võrreldes IA-ga. Kui täpselt hinda tahad teada, võin isegi arve üles otsida :)

putukaz
Foorumlane
Postitusi: 62
Liitunud: 05 Veebr 2011, 11:45
Asukoht: Rakvere

Re: Rihm, kuskohas parem

PostitusPostitas putukaz » 29 Mai 2011, 20:29

mul vahetati 50 euri eest hammasrihm ära, lisaks puhastati gaasklappi, ning sätiti kässarit.
V40, 1.8 1999a


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist