940 püsikiirusehoidja

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

myts
Foorumlane
Postitusi: 52
Liitunud: 25 Nov 2011, 10:36

940 püsikiirusehoidja

PostitusPostitas myts » 02 Mai 2015, 11:43

Kahjuks olen elektrisse puutuvate küsimustega olukorras kus on rohkem kui kaks juhet ikka täielik talupoeg ja kuna tegu on juba üpris vana autoga on kõik asjatundjad kellelt küsinud olen asja unustanud ja ka süveneda ei viitsi. Probleem nimelt selles, et kogu kupatus on autole paigaldatud 14-se pistikuga ajuga ja oleks vaja ainult ühendada, aga kuhu? Mul vabad kaks juhet: oranž rohelisega ja oranž sinisega. Loogika ütleb, et rohelisega on pluss ja pikkuse järgi otsustades kaitsmekarbist, kui talle suvaline + külge pookida hakkab rooli lülitist voolu läbi käima, aga mis tegelane on oranž sinisega? Äkki kellelgi meenub või leiab sobiva skeemi, kuigi lause, ühenda see sinna ja see tänna oleks palju tänuväärsem. Ja veel kas kapoti all kolmest juhtmest pumpa piisab? Nimelt on seal paras hulk juhtmeid lihtsalt pimedaks tehtud. Ja mis nendele pumba kolmele testriga mõõtes kohale peaks jõudma ja mis hetkel? Ahjaa auto aastast 95 ja juba uuema juhtmestikuga.

Kasutaja avatar
volvo245
Doctor
Postitusi: 2232
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:11
Asukoht: Tallinn/Nömme
Kontakt:

Re: 940 püsikiirusehoidja

PostitusPostitas volvo245 » 02 Mai 2015, 15:06

See http://www.volvowiringdiagrams.com/volv ... 201995.pdf
Aga midagi nagu ei sobi sinu kirjeluste järgi!
Kodu arvutis mul paremad skeemid õhtu ürital ülesse laadida!

Juhtmestik integreeritud?
95a. on ülemineku aasta algus 1 juhtmestik lõpp teine
Ps: ma ei soovitaks igale suvalisele juhtmele + peale anda!
""Rear Wheel Drive, the way God intended. If a car is being pulled from the front, doesn't that mean it's being towed?"”

Kasutaja avatar
volvo245
Doctor
Postitusi: 2232
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:11
Asukoht: Tallinn/Nömme
Kontakt:

Re: 940 püsikiirusehoidja

PostitusPostitas volvo245 » 02 Mai 2015, 22:17

Oranz/sinine peaks toide ehk + olema ja oranz/roheline Signaal spido plokist!
Pilt

https://www.upload.ee/files/399976/Crui ... 1.pdf.html
""Rear Wheel Drive, the way God intended. If a car is being pulled from the front, doesn't that mean it's being towed?"”


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist