740 spidomeetri veateade.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
Alo
Foorumlane
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Apr 2009, 00:01
Asukoht: Tallinn - Kolga

740 spidomeetri veateade.

PostitusPostitas Alo » 30 Dets 2009, 00:21

Tervist!
Eile sai kontrollitud autol veateateid, täiesti ilma põhjuseta, ise ka ei tea miks ma seda üldse torkima läksin. Tulemus siis selline - 311, Autodata andmetel on see spidomeeter ja sümptomiteks on tühikäigu probleemid. Autol on tõesti aeg-ajalt tühikäiguga natuke probleeme, vahel liiga madal, vahel liiga kõrge. Aga tühikäik on ka siis kehva kui veateateks on andnud 111. Tegelikut küsimus siis selles, et miks ta mulle selle 311 koodi annab, kui mul spidomeeter töötab? Mitte et ma selle pärast mures oleks, aga huvitav oleks teada.

Autoks 89a 745 B230F

Kasutaja avatar
volvo245
Doctor
Postitusi: 2232
Liitunud: 18 Juun 2005, 23:11
Asukoht: Tallinn/Nömme
Kontakt:

PostitusPostitas volvo245 » 30 Dets 2009, 01:22

Pilt
Väga imelik viga :S kui selle järgi saab aju signaali alles peale 2100rpmmi siis mis puutub siia tühikäik?
""Rear Wheel Drive, the way God intended. If a car is being pulled from the front, doesn't that mean it's being towed?"”

Kasutaja avatar
Alo
Foorumlane
Postitusi: 17
Liitunud: 05 Apr 2009, 00:01
Asukoht: Tallinn - Kolga

PostitusPostitas Alo » 30 Dets 2009, 11:19

Tühikäigu probleemid andsin lihtsalt taustainfoks. Ma püüdsin siis ennetada seda, et keegi ei hakkaks mulle kirjutama, et veakoodi 311 sümptomiks annab Autodada "Idling problems" ja et see ei ole nii tühine viga kui mina arvan. Väga keeruline jutt tuli.

Lühidalt siis: Ignoreerige tühikäiku, selle andsin lihtsalt taustainfoks, huvi pakub see, et millest see 311 tekib?

Üritan tänase päeva jooksul volvo245 poolt antud lingil olevad võimalikud vead üle vaadata.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline