Mure mootori tühikäiguga

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Mel25

Mure mootori tühikäiguga

PostitusPostitas Mel25 » 18 Jaan 2006, 22:05

Tere !
Olen Volvo460 1,7 omanik.Mul on selline mure, et tühikäigul mootori pöörded kõiguvad ja kui varbaotsaga natuke gaasi vajutada, siis auto mootor sureb välja. Sõidu ajal probleemi ei ole.Kütusekulu on 10/100´le.Milles võib viga olla, oskab keegi aidata ?

Kasutaja avatar
760GLE
Volvo Club liige
Postitusi: 691
Liitunud: 17 Juun 2005, 07:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 760GLE » 19 Jaan 2006, 01:22

*Bensupump läbi või ei saa tühikäigul piisavalt toidet (kontrolli kontakte).
*Bensulifter umbes vb?
*Bensiini pole piisavalt :) (läbi elatud)

*Vaakumvoolikud üle vaadata (kui tal üldse on sihukseid asju, ei ole 400-ga kursis)

*Proovi katsetada kõikvõimalike külmkäivitus- ja tühikäiguklappide-anduritega mängida/välja tõmmata.

Ehk on midagi nendest punktidest abi.
Sten
5 245 17kolm

xTc

PostitusPostitas xTc » 19 Jaan 2006, 08:22

abiks oleks kui sa teinekord kirjutad kas sul on karpa või efi... kui on efi siis kontrolli kindlasti üle vaakum voolikud (neid eriti palju pole) ja siis mootori mass mis asub vasakul pool u seal kus lõppebpihustilatt

Mel25

PostitusPostitas Mel25 » 19 Jaan 2006, 11:07

Aitäh info eest :)

Eks ma vaatan need vaakumvoolikud üle siis!

...kas on võimalik, et tühikäigu mingi klapp või andur ei tööta korralikult?Tegemist on 92 se aasta 1,7 pritsungiga.

xTc

PostitusPostitas xTc » 19 Jaan 2006, 19:56

see on iseenesest võimalik... seda saad katsetada nii et võtad tühikäigu klapil pistiku ära ja vaatad mis teeb kui ei muutu midagi siis on selle viga kui muutub ja käib veel halvemini siis järelikult töötab see klapp

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

PostitusPostitas arny » 07 Apr 2006, 20:40

mul suht sama asi aint mul 850 glt 96a. et milles mul see asi on ei tunne veel volvot ja pole ühtegi sõpra kah kes volvot jagaks. sai küll tühikäigu mootor läbipestud ja kõik filtrid said kah vahetatud ka mootoriõli. kui kapoti alt kuulata siis mingi aja tagant käib mingi klõps kuskilt. ons kedagi kes saaks mind aidata ei tahaks nagu esindusse minna kohe.

sullivanmike

PostitusPostitas sullivanmike » 07 Apr 2006, 20:53

arny kirjutas:mul suht sama asi aint mul 850 glt 96a. et milles mul see asi on ei tunne veel volvot ja pole ühtegi sõpra kah kes volvot jagaks. sai küll tühikäigu mootor läbipestud ja kõik filtrid said kah vahetatud ka mootoriõli. kui kapoti alt kuulata siis mingi aja tagant käib mingi klõps kuskilt. ons kedagi kes saaks mind aidata ei tahaks nagu esindusse minna kohe.


Kui AC valja lylitad kas siis ikka teeb? AC votab lisa toidet ja seeparast need pyyrded koiguvad. Ja see klops naitab , et kliima tyytab.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline