Hooratas.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Hooratas.

PostitusPostitas volvofriik » 28 Dets 2013, 21:29

Tere!
Jälle mina oma vaevadega. Kas kellegil on vanast ajast vedelema jäänud B21 hooratast(8 poldiga)? Jätsin enda oma kenasti alles kui kone oma 760 peale panin, et juhul kui midagi automaadiga juhtuma peaks, saan manuaali ilma liigsete kuludeta peale modida ent... Poiss oma sõbraga sattus suures kuurikoristamishoos nii hoogu, et kõik, millel veidigi metalli lõhna küljes oli, läks Kuusakoskisse - taastatud uksehinged, amordid, sillatalad, reduktorid, vardad, piduri osad jm.. Nii ka mu siduri täiskomplekt. Ei saanud takistada ka. Olin siis ise Soomes väimehel abiks tööl. Nüüd ongi see pauk käes, kus tomatil roosa vaht sees(kuradi radika soojusvaheti tegi omast arust nalja kui tahtsin just (taas)valminud masinaga proovisõidule minna) ja mina seda sealt välja pesema ei hakka. Lajataks neljase overdrive manuaali alla ja edasised mured murtud. Aga...

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: Hooratas.

PostitusPostitas volvofriik » 01 Veebr 2014, 14:42

Ilmselt siis Kuusakoski auto järele. Eestis hakkab juba see vanade masinate elushoidmine koppa ette viskama. Kõik, üle 5a vanune on romuks liigitatud ja midgi sellele enam ei saa...

Kasutaja avatar
Berit
Kreisi postitaja
Postitusi: 437
Liitunud: 10 Okt 2012, 23:01

Re: Hooratas.

PostitusPostitas Berit » 02 Veebr 2014, 02:50

Müü ta parem kellegile, kes teda hinnata oskab
'66 Amazon | '00 V70

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: Hooratas.

PostitusPostitas volvofriik » 03 Veebr 2014, 13:10

Ja kutsun sellega ostja viha kaela. Ei. Aitäh. Juppe pole Talle lihtslt saada. Mis ajast otsin juba hooratast - kihtne asi aga näe - pole. Nüüd on pik Soome pööratud. Ehk seal arukamad romulad, kus ka vanatehnika veel hinnas on.

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: Hooratas.

PostitusPostitas volvofriik » 03 Veebr 2014, 13:14

Pealegi olen ma SEDA autot nagu madu rinnal soojendanud. Mitte hetkekski pole see masin tänulik olnud. Kuidas ma igatsen taga oma vana, punast 80.aasta 245-t. Masinat, mis kestis ja sõitis. Kui midagi vahetust vajas, sai vahetatud ja jälle sõitis. Mitte ei visanud kohe uut probleemi nagu mingi Fiat, kaela. Ometi on see 760 ka Rootsis valmistatud. ja ainult 8 aastat hiljem.

Kasutaja avatar
andresko
Kõva postitaja
Postitusi: 166
Liitunud: 30 Nov 2008, 22:07
Asukoht: Harku
Kontakt:

Re: Hooratas.

PostitusPostitas andresko » 03 Veebr 2014, 14:25

B230 (uuemad 700'ste mootorid) hooratas on ju ka 8 poldiga VV küljes, kas see siis B21 VV külge ei sobigi?
Isegi Vääna-Posti lammutusest peaks selliseid hoorataid kilohinnaga saadaval olema.
Helista, kui mujalt ei saa, mul vast 1 selline vedeleb.
Kõigi tagaveoliste Volvode ajude softi vahetus/uuendus ( "flashimine" ) ka ootetööna.
Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: Hooratas.

PostitusPostitas volvofriik » 04 Veebr 2014, 13:31

Tegelikult seda uuemat isegi saaks. Aga mul just tegu selle vanaga. Süvendamata hoorattaga. Võiks proovida ka uuemat tüüpi aga see töö on minu jaoks juba tiba komplitseeritud. Nimelt pean nüüd selliste tööde tegemiseks auto all aelema kuna töökoda, kus varem selliseid asju teha sain, asendati elumajaga. Seega mingit eksperimenti küll tegema hakata ei tahaks. Talvel pealegi. Pole enam see tervis, mis nooruses. Mootor on mul B21 aiste vahel. Kui keegi ütleb kindlalt, et siina võib panna ka uuema tüübi hooratta ja B 21 selle tõrkumata - ka karakteristikat muutmata vastu võtab, siis hakkan asja kaaluma. Samas räägi ka hinnasoovist!

Kasutaja avatar
arsool
Foorumlane
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Mai 2010, 00:04

Re: Hooratas.

PostitusPostitas arsool » 04 Veebr 2014, 21:10

volvofriik kirjutas:Tegelikult seda uuemat isegi saaks. Aga mul just tegu selle vanaga. Süvendamata hoorattaga. Võiks proovida ka uuemat tüüpi aga see töö on minu jaoks juba tiba komplitseeritud. Nimelt pean nüüd selliste tööde tegemiseks auto all aelema kuna töökoda, kus varem selliseid asju teha sain, asendati elumajaga. Seega mingit eksperimenti küll tegema hakata ei tahaks. Talvel pealegi. Pole enam see tervis, mis nooruses. Mootor on mul B21 aiste vahel. Kui keegi ütleb kindlalt, et siina võib panna ka uuema tüübi hooratta ja B 21 selle tõrkumata - ka karakteristikat muutmata vastu võtab, siis hakkan asja kaaluma. Samas räägi ka hinnasoovist!

Tere.
Siledal hoorattal on oma sidurikorv.Ketta D on 215 mm.Mul on Põltsamaal selline komplekt müüa.Ketas ja korv on vähe sõitnud.Hooratas ketas ja korv kokku 100 euri.Veel müüa korras malmkerega M45 ja korras kardaan 200 seeriale.Pole küll müügiteemas aga võibolla on kasutaja huvitatud.Info 5123986 .

Kasutaja avatar
volvofriik
Kreisi postitaja
Postitusi: 362
Liitunud: 01 Juul 2006, 13:27

Re: Hooratas.

PostitusPostitas volvofriik » 05 Veebr 2014, 14:06

Kuidagi kaugel aga huvitatud olen küll. Ise elan nimelt Keila- Joal Masin vaja ju liikuma saada. Kuigi jah - varsti kevad ja tsiklihooaeg... :D Aga ma kaalun seda asja ja helistan.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist