Volvo 240 GLT - väike remont?

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas bronec » 24 Jaan 2010, 11:29

Silma pole küll hakanud veel, võibolla sellepärast et ma ise ka päris Otepääl ei ela
DIM, CEM, ICM, CCM, ABS, ECM ja teiste moodulite remont. CEM kloonimine, seadistamine ja taastamine(virgin). HU seeria makkide remont, SC-802/805 kood. Keelevahetus.

Kasutaja avatar
Stjuuv
Kreisi postitaja
Postitusi: 416
Liitunud: 16 Mär 2008, 19:25
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas Stjuuv » 25 Jaan 2010, 15:14

Seisab seal koolimaja vastas kortermaja ees? Sellisel juhul on auto päris pikalt juba ühe omaniku käes olnud.
http://www.crank.ee - Sõiduautode remont ja hooldus.

Kasutaja avatar
Galancer
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Jaan 2008, 23:03

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas Galancer » 25 Jaan 2010, 20:57

Stjuuv kirjutas:Seisab seal koolimaja vastas kortermaja ees? Sellisel juhul on auto päris pikalt juba ühe omaniku käes olnud.


OT, kuid pildid on ikka Tallinnas ju tehtud..omanik käib siin koolis, tööl?
Ei pretendeeri absoluutsele tõele ! ! !
S70 125 KW AT
V70 147 KW AT
S 80 125 KW AT

ndrk
Foorumlane
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Apr 2009, 11:16

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas ndrk » 31 Jaan 2010, 10:21

Selle masina käisime ostsime eile ära. Vennal oli tarvis ajutise lahendusena odvat autot, mis suudaks liikuda ja oleks ÜV-ga.
Arvestades lõpliku ostuhinda, sai selle raha eest kõige rohkem rauda.
Eks valisime erinevaid asju, kuid mugavamat (istmed), usaldusväärsemat ja stiilsemat autot pakkuda sellises hinnaklassis polnud.

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas bronec » 31 Jaan 2010, 12:39

ndrk kirjutas:Selle masina käisime ostsime eile ära. Vennal oli tarvis ajutise lahendusena odvat autot, mis suudaks liikuda ja oleks ÜV-ga.
Arvestades lõpliku ostuhinda, sai selle raha eest kõige rohkem rauda.
Eks valisime erinevaid asju, kuid mugavamat (istmed), usaldusväärsemat ja stiilsemat autot pakkuda sellises hinnaklassis polnud.


Palume siis pilte ja pikemat juttu masinast foorumi liikmete autode alla :)
DIM, CEM, ICM, CCM, ABS, ECM ja teiste moodulite remont. CEM kloonimine, seadistamine ja taastamine(virgin). HU seeria makkide remont, SC-802/805 kood. Keelevahetus.

ndrk
Foorumlane
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Apr 2009, 11:16

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas ndrk » 31 Jaan 2010, 20:00

Oh ei tea lubada. Ma ise elan Tallinnas aga auto läks Türile (säreveresse).
Ma ei tea, kui kõva foorumi kärbbez mu vend on, kuid eks näis....
Aga mulle hakkasid 200 seeria masinad meeldima. see 2.3 100kw mootor tundus kah täitsa oK selle kere jaoks. Hakka või endalegi ostma....a kuna 2 autot juba on ja garaazi üle pole siis vara veel...

Kasutaja avatar
Rene
Foorumi veteran
Postitusi: 1119
Liitunud: 29 Dets 2008, 16:06
Asukoht: Põlva

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas Rene » 31 Jaan 2010, 20:35

No siis aeg need kaks maha müüa ja 200-jane osta. Lihtne :)
http://www.kinnistuhaldus.ee Korteriühistute haldusteenuse terviklahendused (ka korteriühistute loomine) Põlvas ja Võrus.

ndrk
Foorumlane
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Apr 2009, 11:16

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas ndrk » 31 Jaan 2010, 20:54

Nojah.
Porschet ei tahaks ära müüa. Civic hybrid on plaanis küll rahaks teha, kuid igapäevaseks sonkimiseks ei tahaks vanatehnikat asemele võtta....ja katsu sa naisele selgeks teha, et 200 volvo on vingem asi, kui liisingu-pereauto.
A noh, üks esindulik sedaan on plaanis nikuiniigi osta. olen mõelnud MB w123 peale, a see 200 on vähemalt sama stiilne asi. eks lõpuks paneb hind asja paika. mõlemad on pommikindlad valikud iseenesest. Lihtsalt...tuleb mingi hetk auto ära osta ja veitsa näägutamist kannatada.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas vanapeer » 17 Apr 2010, 09:16

Mingi kolm kuud möödas, kuidas on?
:unibrow:

ndrk
Foorumlane
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Apr 2009, 11:16

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas ndrk » 19 Apr 2010, 14:50

Süütega on kehvad lood..lisaks ka viga pritsesüsteemis.

Esiteks selline nähtus, et mootori soojenedes hakkab uputama, ehk et segu rikas ja kütust joob palju, gaasile reaktsioon on imelik. Samas ei pruugi viga olla pritses, vaid süütesüsteemis. Ükspäe lasime koha peal mootori soojaks käia. Siis käis korralik litakas (summutist) ja auto vait. Külmalt käib auto ilusasti.

Üritasin siit foorumist leida pädevate vendade telefoninumbreid, kuid tulutult. Sammuti soovisin infot, et kust oleks võimalik letikaubana saada lihtsaid süütesüsteemi jubinaid (jaga, rootor, juhtmed küünlad jne); Ka seda ei osanud keegi kahjuks soovitada.
Seega endiselt kutsun ülesse tehniliselt pädevaid inimesi omi kontakte avaldama. Tahaks inimestega otse suhelda, mitte läbi foorumi.

Indrek

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7601
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas Liiwaannus » 19 Apr 2010, 15:02

Kes meil siin kõige eesrindlikumad on, kaak, bronec, volvo245, vanapeer.. suppil on ka 200 sega kogemused...esimesed kes pähe kargasid. Proovi neilt kontkatid meelitada. Esimesed kaks siis lõunaosariiklased, järgmised kaks Tallinnas, supp selle lähiümbruses. Võta ühendust kellega tahad, võid alustada pm/ps ja sealt numbrid saada.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas vanapeer » 19 Apr 2010, 15:30

Ega see 200 remontimine tõsiteadus pole, kus lõplik tõde olemas. Parem tulemus ikka kollektiivse ajuga ja ennekõike selleärast, et lahenduskäigud ja soojad soovitused uutele tulijatele olemas. Arvan et sul pole ka lolliks jäämist karta, kuna oled tulnud nõu küsima, mitte tobedusi kuulutama.
Oleks foorumis sel ajal foorumis nii palju infi olnud, kui mina veel 200st veel imeloomana vahtisin...

Niisis mulle meeldiks, kui annaksid tagasisidet, kuna peab distantsilt nõu andma. Esimese asjana tahtsin soovitada nagu: viewtopic.php?f=15&t=11852&p=110861&hilit=temp*#p110861 , kuid lugesin eespool, et sul meh pritse vist? (Oleks tore, kui autost väheke kirjutasid ja pildistaksid, müügikuulutses juba pildid kadunud) Sellel on niisis aeglülitusega külmkäivitusandur, mis juhib lisapihustit. Lisaks oli lisaõhuklapp vist bimetalliga. See andur on kirves, kunagi uurisin et 6 kilo IAs. Kuid sellele ei pea praegu keskenduma.
Igatahes peaks sulle "240, 260 CI fuel injection construction and function" ja "CI fuel injection system fault tracing 240,260" abi pakkuma meie manuaalide lehelt. CI viitab siis mehaanilisele pritsele ehk constant injection eksole
http://www.youtube.com/watch?v=X7gv68kzi4o
:unibrow:

ndrk
Foorumlane
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Apr 2009, 11:16

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas ndrk » 19 Apr 2010, 15:49

Nonäed, juba parem.

Pean tunnistama, et kogu selle loo juures on üks veel tõsisem nüanss - See auto pole minu oma, vaid mu venna. Ta ise pole ei foorumi kärbes ega ka mehhaanik mitte. Mina resideerun Tallinnas ja tegelen ühe teise autoga, tema aga on Türi lähistel ja vaatab kuidas auto nukralt maja ees tolmu kogub.

Kõige parem lahendus oleks leida Türi kandis üks pädev mehh, kes selle asja korda teeks. Kuna vanemaid Volvosi siin liikumas näha pole, siis tõenäoliselt mission impossible. Teine, vähe reaalsem variant on leida siinse foorumi mehh´ide käest vihjeid võimalikele vigadele, auto sõidutada suvalisse kohta ja lasta seal vastavalt juhenditele see korda teha.
Ma sukeldun nendesse manuaalidesse, ehk koidab miskit.

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas vanapeer » 19 Apr 2010, 16:08

Veel parem variant oleks see auto siia tuua, neljapäeval selle juures kohtuda ja vot kus siis alles koguneks tarku kärpseid selle ümber!
:unibrow:

Kasutaja avatar
Galancer
Kreisi postitaja
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Jaan 2008, 23:03

Re: Volvo 240 GLT - väike remont?

PostitusPostitas Galancer » 21 Apr 2010, 22:38

Kas seal Türi kandis sellist vana nagu Alber Särg mitte ei resideeru (oli ka äkki Säre- või käreveres vmt, aga seal lähistel) ta igast imeasju teinud, vo kuskilt vanast telefonist leian mingi kontakti (ei julge garanteerida).
Otsi kohalikust telfoniraamatust (või Viljandi mkk omast) või netist 1182.ee vmt äkki leiad
Ei pretendeeri absoluutsele tõele ! ! !
S70 125 KW AT
V70 147 KW AT
S 80 125 KW AT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist